موفقیت را از نزدیک دنبال کنید...

جادوی سپاسگزاری (راندابرن) – تمرین 2

#روز_دوم

#سنگ_سحر_آمیز

به نعمت هایی که هر انسانی از آنها فراوان دارد فکر کنید و نه به بد شانسی هایی که همه ی آدمها روزی، کمی از آنها را داشته اند. (چارلز دیکنز)

در ابتدای انجام این تمرین ها، چند روز متوالی باید تمرین کنید تا عادت شکرگزاری در شما شکل بگیرد. هرچیزی که یادتان بیندازد شکرگزار باشید، در کمک به طلایی کردن زندگی تان با شکرگزاری مفید است و این تمرین جادویی هم دقیقا درباره همین مسئله است. “لی براور” در فیلم راز، تمرین سنگ شکرگزاری را ارائه کرد. او ماجرای پدری را برایمان گفت که فرزندش در حال مرگ بود و او از سنگ شکرگزاری برای سپاس از سلامتی فرزندش استفاده کرد و پسرش به طرز معجره آسایی بهبود یافت. از آن زمان به بعد، آن سنگ شکرگزاری برای بسیاری از مردم دنیا که از آن برای پول، شفا و شادی استفاده کردند، به موفقیتی اثبات شده تبدیل شد.

اول تکه سنگی پیدا کنید. سنگ کوچکی باشد که در کف دستانتان جا بگیرد و بتوانید دستتان را با گرفتن آن مشت کنید. سنگ صافی انتخاب کنید که لبه هایش تیز نباشد، خیلی سنگین نباشد و وقتی آن را به دست میگیرید، حس خوشایندی داشته باشید. وقتی سنگ جادویی خود را پیدا کردید، آن را کنار بستر خود در جایی بگذارید که وقتی میخواهید بخوابید، حتما ببینید. اگر لازم است آنجا را کمی خلوت کنید تا وقتی میخواهید بخوابید، بتوانید سنگ جادویی خود را ببینید. اگر از ساعت زنگدار استفاده میکنید، سنگتان را کنار ساعت بگذرید. امشب درست قبل از رفتن به رختخواب، سنگ جادویی خود را بردارید، آن را در کف یکی از دستانتان بگیرید و دستتان را مشت کنید.

با دقت به تمام اتفاقات خوبی که آن روز افتاده اند، فکر کنید و بهترین چیزی که برایتان رخ داده و به خاطرش شکرگزار هستید، پیدا کنید. بعد ورد جادویی “ممنونم” را برای بهترین چیزی که رخ داده است بگویید. سنگ جادویی را سر جایش کنار بسترتان بگذارید؛ همین! 26 روز آینده، هرشب همین تمرین سنگ جادویی را انجام دهید. قبل از خواب، به کل روز فکر کنید و بهترین چیزی را که در آن روز اتفاق افتاده است پیدا کنید. در حالی که سنگ جادویی را در دست گرفته اید، بخاطر آن چیز، تا جایی که امکان دارد شکرگزار باشید و بگویید: “ممنونم”. استفاده از یک سنگ به نظر بسیار ساده است، اما با انجام این تمرین شاهد وقوع اتفاقات سحرآمیزی در زندگی خود خواهید بود.

وقتی به دنبال بهترین اتفاق روزتان میگردید، اتفاقات خوب زیادی را جستجو میکنید و حین این کار و تصمیم گیری درباره بهترین اتفاق، درواقع به چیزهای زیادی که به خاطرشان شکرگزارید هم فکر میکنید. بدین ترتیب تضمین میکنید که هربار با شکرگزاری به خواب بروید و از خواب بیدار شوید. تمرین های شمارش نعمت و سنگ جادویی، موجب شروع و پایان روز با شکرگزاری هستند. درواقع به قدری قدرتمند هستند که در کنار هم در مدت چند ماه زندگی شما را متحول خواهند کرد. این دوره طراحی شده است تا با تمرین های جادویی فراوان، زندگی شما را خیلی زودتر از اینها عوض کند.

از آنجا که جادوی سپاسگزاری خاصیت جاذبه دارد، بیش از 28 روز تمرکز روی این کار، نیروی جاذبه شکرگزاری را تقویت میکند. وقتی جاذبه شکرگزاری قدرتمندی داشته باشید، مانند آهنربا به طور خودکار هرچیزی که بخواهید و نیاز داشته باشید، به خود جذب میکنید.

تمرین جادویی شماره 2 : سنگ سحرآمیز

  • مراحل 1 تا 3 از تمرین شماره 1 (نعمت هایتان را بشمارید) را تکرار کنید.
  • فهرستی از 10 نعمت تهیه کنید. دلیلتان برای شکرگزاری را بنویسید و بعد از خواندن آن، بگویید: ممنونم، ممنونم، ممنونم، و تا حد امکان برای آن نعمت شکرگزاری کنید.
  • یک سنگ جادویی پیدا کنید و آن را کنار بسترتان بگذارید.
  • امشب قبل از خواب، سنگ جادویی را در دست بگیرید و به بهترین چیزی که امروز برایتان اتفاق افتاده فکر کنید. بعد ورد جادویی “ممنونم” را برای آن اتفاق بگویید.
  • تمرین سنگ جادویی را تا 26 روز آینده، هر شب تکرار کنید.
  • تمرین جادویی فردا را امروز بخوانید.

(ادامه ی این آموزش رو در جلسه ی بعد دنبال کنید؛ لطفا سوالات مربوطه خودتون رو از طریق آی دی زیر با ما در میون بذارید. با تشکر، گروه آموزشی آرزم.)

آی دی پشتیبانی در تلگرام : mahdi_arazm@

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × چهار =