موفقیت را از نزدیک دنبال کنید...

جادوی سپاسگزاری (راندابرن) – فرمول جادویی

«دانش گنج است، اما کلید آن تمرین است» (مقدمه ابن خلدون)

اسطوره ها و افسانه های باستانی میگویند: برای جادوگری، اول باید (وِرد جادویی) را بخوانید. جادوی سپاسگزاری هم به همین شکل عمل میکند؛ اما اول باید وِرد جادویی را بگویید: “ممنونم”. هرچه از اهمیت کلمه “ممنونم” در زندگی تان بگویم، کم گفته ام. برای دیدن جادو در زندگی، کلمه ی “ممنونم” باید به کلمه ای تبدیل شود که عمدا بیش از هر کلمه ی دیگری میگویید و حس میکنید. این کلمه باید هویت شما بشود، زیرا بین جایگاه فعلی شما و زندگی رویایی تان پُل میزند.

پس فرمول جادویی این است؛

عمدا فکر کنید و کلمه ی جادویی “ممنونم” را بگویید؛ هرچه بیشتر به کلمه ی “ممنونم” فکر کنید و آن را بیان کنید، احساس شکرگزاری بیشتری میکنید؛ عمدا به شکرگزاری فکر کنید و آن را احساس کنید تا فراوانی و نعمت های بیشتری دریافت کنید.

شکرگذاری در اصل یک حس است. پس هدف نهایی شما همواره این باشد که عمدا آن را احساس کنید. زیرا نیروی احساس شماست که به جادو، در زندگی تان سرعت میبخشد. قانون نیوتون میگوید: هرچه بدهید، به همان میزان دریافت میکنید. پس شکرگزاری خود را افزایش دهید تا نتایج تان در زندگی توسعه یابد و با احساستان برابر شود. (هرچقدر که احساس سپاسگزاری شما درست تر و صادقانه تر باشد، زندگی تان سریع تر تغییر خواهد کرد.) اگر بدانید چقدر تمرین کمی لازم دارد و افزودن جادوی سپاسگزاری به زندگی چقدر آسان است، هرگز خواهان بازگشت به زندگی سابق نخواهید بود. اگر کمی شکرگزار باشید، زندگی تان کمی تغییر میکند و اگر روزانه شکرگزاری را زیاد تمرین کنید، زندگی تان به گونه ی غیرقابل تصور تغییر میکند.

هنگام شکرگزاری یادمان نرود که والاترین قدردانی، بیان کلمات نیست، بلکه زندگی کردن با آنهاست ( جان اف کندی)

#دوره_ی_جادویی

ما در این دوره، 28 تمرین جادویی داریم که به طور خاص طراحی شده اند تا نحوه ی استفاده از جادوی سپاسگزاری برای سلامت، درآمد، شغل و روابط خود را یاد بگیرید و رویا های کوچک و بزرگ خود را برآورده کنید. همچنین روش تمرین شکرگزاری برای حل مشکلات و تغییر هر وضعیت فعلی را فرا خواهید گرفت. هنگامی که این اطلاعات را میخوانید، شیفته ی آن خواهید شد؛ اما یادتان باشد بدون تمرین آنچه که یاد میگیرید، همه ی اطلاعات را از دست خواهید داد و فرصتی که برای تغییر آسان زندگی خود جذب کرده اید، از بین خواهد رفت.

برای اطمینان از کارکرد این اطلاعات، باید بیش از 28 روز، شکرگزاری را تمرین کنید تا بتوانید سلول های خود و ضمیر ناخودآگاهتان را با آن بارور کنید. تنها در این صورت است که زندگی شما به صورت دائمی تغییر خواهد کرد. این تمرین ها برای انجام در 28 روز متوالی طراحی شده اند. این به شما امکان میدهد شکرگزاری را به یک عادت و سبک جدید زندگی تبدیل کنید. در هر یک از تمرین های جادویی، آموزه های پنهان بسیاری وجود دارد که دانشتان را به شیوه های شگرفی گسترش میدهد. در هر تمرین، نحوه عملکر زندگی را بیشتر و بیشتر درک میکنید و میفهمید داشتن زندگی رویایی تان چقدر آسان است.

دوازده تمرین اول، از قدرت جادویی شکرگزاری برای داشته های فعلی و چیز هایی که در گذشته دریافت کرده اید استفاده میکند؛ زیرا اگر بخاطر چیزهایی که دریافت کرده اید شکرگزار نباشید، جادو عمل نخواهد کرد. ده تمرین بعدی از قدرت جادویی سپاسگزاری برای خواسته ها، رویا ها و تمام چیزهایی که میخواهید، استفاده میکند. از طریق این ده تمرین قادر خواهید بود تا رویاهایتان را تحقق ببخشید. شش تمرین آخر، شما را به سطح کاملا جدید میبرد که در آن شکرگزاری، تمامی سلول های بدن و ذهنتان را در بر میگیرد. در این مرحله شما نحوه ی استفاده از قدرت جادویی سپاسگزاری را برای کمک به دیگران و حل مشکلات و بهبود هرگونه وضعیت یا شرایط منفی که ممکن است در طول زندگی رخ دهد، یاد خواهید گرفت.

یادتان باشد که شکرگزاری قابل حمل است. میتوانید هرجا که می روید، آن را با خود ببرید و هرجا که ببرید، جادو اتفاق می افتد. اگر یک روز تمرین نکنید، آهنگ کارهایی که انجام داده اید را از دست میدهید. برای اطمینان از اینکه اگر روزی تمرین نکنید، سه روز به عقب برگردید و تمرین را از سر بگیرید. بعضی از تمرین ها برای صبح و برخی برای انجام در طول روز طراحی شده اند. بنابراین هر روز صبح، ابتدا تمرین آن روز را بخوانید. بعضی از تمرین ها را باید شب قبل خوانده باشید؛ چون با بیدار شدنتان از خواب شروع میشود. و خواهم گفت که چه زمانی این کار را انجام دهید.

(ادامه ی این آموزش رو در جلسه ی بعد دنبال کنید؛ لطفا سوالات مربوطه خودتون رو از طریق آی دی زیر با ما در میون بذارید. با تشکر، گروه آموزشی آرزم.)

آی دی پشتیبانی در تلگرام : mahdi_arazm@

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هجده + ده =