موفقیت را از نزدیک دنبال کنید...

جادوی سپاسگزاری (راندابرن) – مقدمه 2

وقتی کسی بویی از جادوی سپاسگزاری نبرده، زندگی اش چطور است؟ و وقتی سپاسگزاری جزئی از زندگی او میشود، چه اتفاقی رخ میدهد؟ اگر از شما بپرسند سپاسگزار هستید یا نه، چه جوابی میدهید؟ احتمالا میگویید بله! هستم. وقتی کسی کاری برایم انجام میدهد یا هدیه دریافت میکنم، تشکر میکنم.

حقیقت این است که بسیاری از مردم، سپاسگزار نیستند و در واقع نمیدانند معنای سپاسگزاری چیست و صرفا تشکر کردن در موقعیت های بخصوص، از کسی فرد سپاسگزاری نمی سازد. من نمونه ی بارزی از این افراد بودم. زندگی ام بدون سپاسگزاری چالش بر انگیز بود. بدهکار بودم و هر ماه کمی به آن اضافه میشد. واقعا سخت کار میکردم اما اوضاع مالی اصلا بهتر نمیشد. مدام استرس داشتم و بنظر میرسید هیچ وقت برای کسی وقت ندارم. همیشه بیمار بودم و احساس ضعف و درماندگی میکردم. همین که یکی از مشکلاتم را حل میکردم، مشکلات تازه ای پیش می آمد.

اما اتفاقی برایم افتاد که از آن روز به بعد، همه چیز را در زندگی من تغییر داد. رازی را در مورد زندگی کشف کردم و یکی از کارهایی که در نتیجه ی این کشفم شروع به انجامش کردم، این بود که هر روز شکرگزاری کنم. در نتیجه ی این کار، همه چیز در زندگی ام تغییر کرد و هرچه بیشتر جادوی سپاسگزاری را به کار گرفتم، نتایج معجزه آسا تر شد. زندگی من واقعا جادویی شد!

برای اولین بار در تمام عمرم از شر بدهی هایم خلاص شدم و مدت کوتاهی پس از آن، پولی که برای انجام کارهای دلخواهم نیاز داشتم، در اختیارم بود. مشکلات به کلی ناپدید شدند و هر روزم، سرشار از چیزهای خوب شد. سلامتی و انرژی ام به طرز چشمگیری افزایش یافت و روابطم بسیار معنا دار تر شد. بیش از هرچیز دیگر، خوشحالتر از چیزی بودم که بنظرم امکان داشت. بسیار خوشحال بودم و شکرگزاری، من و تمام زندگی ام را به شکل اسرار آمیزی متحول کرد.

مهم نیست چه کسی هستید، کجایید و شرایط فعلی تان چطور است؛ جادوی سپاسگزاری قرار است کل زندگی شما را متحول کند. هزاران نفر در بدترین شرایط قابل تصور بوده اند و با استفاده از قدرت سپاسگزاری، زندگی خود را کاملا تغییر داده اند. بسیار از آنها، زمانی که به نظر هیچ امیدی نبوده است، شاهد وقوع معجزه بودند. سپاسگزاری میتواند روابط شما را، صرف نظر از وضعیت فعلی آنها، به طور سحر آمیزی به روابطی شاد و معنا دار تبدیل کند؛ میتواند به طرز معجزه آسایی شما را ثروتمند کند تا پولی را که برای انجام کار دلخواهتان لازم دارید، داشته باشید.

شکرگزاری سلامتی شما را ارتقا میدهد و شادکامی ای فراتر از حد تصور شما، برایتان به ارمغان می آورد. میتوانید از جادوی سپاسگزاری، برای ارتقای کارتان، افزایش موفقیت و رسیدن به هرآنچه که آرزویش را دارید، استفاده کنید. در حقیقت شکرگزاری، راه رسیدن به چیزی هست که میخواهید باشید، انجام دهید، یا داشته باشید. قدرت جادویی سپاسگزاری، زندگی تان را به طلا تبدیل میکند. زمانی که این تکنیک را به کار میبندید، خواهید فهمید که چرا چیز های خاصی در زندگی شما وجود ندارد و چرا بعضی کار ها هیچ وقت خوب پیش نرفته است.

وقتی شکرگزاری را به سبک زندگی خود تبدیل کنید، هر روز صبح که از خواب بیدار می شوید، از زنده بودن خود بسیار هیجان زده می شوید؛ کاملا عاشق زندگی خواهید بود؛ همه چیز آسان به نظر خواهد رسید و شاد تر از هر زمان دیگری خواهید بود. هنگام بروز چالش ها میدانید چطور بر آنها غلبه کنید و از آنها درس بگیرید. هر روز جادویی خواهد بود؛ هر روز بیشتر از دوران کودکی سرشار از جادو خواهد بود.

همین حالا میتوانید بگویید واقعا در زندگی خود چقدر از شکرگزاری بهره برده اید. نگاهی به تمام زمینه های اصلی خود بیندازید: درآمد، سلامت، شادی، شغل، خانه و روابط. حیطه های پر نعمت و شگفت انگیز زندگی شما، همان هایی هستند که شکرگزارشان بوده اید و در نتیجه، جادو را در آنها تجربه میکنید. هر حوزه ای که چندان پر نعمت و شگفت انگیز نیست، به دلیل کمبود شکرگزاری است. این یک حقیقت ساده است: اگر شکرگزار نباشید، نمیتوانید بییشتر از آن دریافت کنید و خودتان مانع ادامه ی جادو در زندگیتان میشوید.

وقتی شکرگزار نباشید، جریان سلامتی بهتر، روابط بهتر، شادی بیشتر، پول بیشتر و پیشرفت بیشتر را متوقف میکنید. باید «بدهید» تا «بگیرید.» این قانون است. شکرگزاری یعنی تشکر کردن و شما بدون انجام این کار، خود را از جادو و رسیدن به خواسته هایتان محروم میکنید. مطمئنا در زمان های مختلفی از عمر خود، شکرگزار بوده اید، اما برای دیدن جادو و ایجاد تغییری اساسی در شرایط فعلی، باید شکرگزاری را تمرین و آن را به سبک جدید زندگی خود تبدیل کنید.

(ادامه ی این آموزش رو در جلسه ی بعد دنبال کنید؛ لطفا سوالات مربوطه خودتون رو از طریق آی دی زیر با ما در میون بذارید. با تشکر، گروه آموزشی آرزم.)

آی دی پشتیبانی در تلگرام : mahdi_arazm@

‫۲ دیدگاه ها

  1. مثل همیشه عالی،سپاسگزارم استاد عزیز🙏♥️

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

14 − دوازده =