موفقیت را از نزدیک دنبال کنید...

جادوی سپاسگزاری (راندابرن) – چه رویا هایی دارید؟

آیا شکرگزاری سقف دارد که نتوان بیشتر از آن شکرگزار بود؟ هرگز. آیا جادویی بودن زندگی حد و اندازه ی خاصی دارد؟ نه چندان. لطفا بار ها و بار ها تمرین کنید تا جادوی سپاسگزاری به ذهن خود آگاهتان نفوذ کند و جزئی از ذات شما بشود. بعد از 28 روز، مغز خود را از نو تنظیم خواهید کرد و شکرگزاری را در ضمیر ناخودآگاهتان جای میدهید و اولین چیزی است که در هر موقعیتی به ذهن شما میرسد. جادویی که تجربه میکنید، الهام شما خواهد بود؛ چون وقتی شکرگزاری را در روزهای خود جای میدهید، دست کمی از یک صحنه ی دیدنی و جذاب نخواهد داشت.

بسیاری از تمرین های جادویی برای کمک به رسیدن شما به رویاهایتان طراحی شده اند. بنابراین باید مشخص کنید که واقعا چه میخواهید. یک قلم و کاغذ بردارید و لیستی از چیزهایی که واقعا در تمام حوضه های زندگی میخواهید، تهیه کنید. به تمام جزئیات کسی که میخواهید باشید، کارهایی که میخواهید انجام بدهید و یا چیز هایی که میخواهید در زندگی داشته باشید، فکر کنید. هرچقدر دوست دارید، دقیق و جزئی باشید، اما یادتان باشد تنها کاری که میکنید، لیست کردن خواسته هایتان است و نه چگونگی رسیدن به آنها. وقتی جادو کارش را انجام دهد، این “چگونگی” برای شما انجام خواهد شد.

اگر کاری بهتر یا شغل رویایی خود را میخواهید، در مورد همه چیز آن کار فکر کنید. در مورد چیز هایی که برایتان مهم هستند، فکر کنید؛ مانند نوع کاری که میخواهید انجام دهید، احساسی که هنگام انجامش میخواهید داشته باشید، افرادی که میخواهید با آنها همکار شوید، ساعت کاری، محل کار و درآمدی که میخواهید داشته باشید. با فکر کردن در مورد چیزی که میخواهید و نوشتن تمامی جزئیات، آنها را کاملا روشن کنید.

اگر برای تحصیل خود یا فرزندانتان پول میخواهید، جزئیات تحصیلاتشان، از جمله: مدرسه یا دانشگاهی که فرزندانتان قرار است بروند، هزینه های مدرسه، کتاب، غذا، لباس و رفت و آمد را مشخص کنید. طوری که دقیقا بدانید چقدر پول لازم دارید. اگر میخواهید سفر کنید، جزئیات کشور هایی را که میخواهید ببینید، مدت سفرتان، چیزهایی که میخواهید ببینید، کارهایی که میخواهید انجام دهید، جاهایی که میخواهید بمانید و وسیله ی سفر خودتان را بنویسید. اگر میخواهید همسری عالی داشته باشید، تمام جزئیات و مشخصاتی را که میخواهید داشته باشد، بنویسید. اگر خواهان بهبود رابطه تان هستید، روابطی را که میخواهید بهبود ببخشید و حالت مطلوب آنها را بنویسید.

اگر میخواهید سالم تر باشید یا وضعیت جسمی تان بهتر شود، دقیقا بنویسید که میخواهید سلامتی یا بدنتان از چه نظر بهتر شود. اگر خانه ای رویایی میخواهید، تمام جزئیات آن را فهرست کنید. اگر چیزهای مادی خاصی مانند یک اتومبیل، لباس یا لوازم خانگی میخواهید، آنها را بنویسید. اگر میخواهید به چیزی دست یابید، مثلا در یک امتحان قبول شوید، مدرک بگیرید، در ورزش به هدفتان برسید، به عنوان یک موسیقی دان، دکتر، نویسنده، بازیگر، دانشمند، تاجر یا هر چیز دیگر موفق شوید، آنها را بنویسید و تا حد امکان دقیق و مفصل بیان کنید.

از شما میخواهم برای داشتن فهرستی از رویا هایتان در زندگی، زمان صرف کنید. چیز های کوچک، چیزهای بزرگ، یا هرچه در این لحظه، این ماه یا این سال میخواهید، یادداشت کنید. همانطور که به چیزهای دیگری فکر میکنید، آنها را به لیست اضافه کنید، و وقتی آن چیز ها را دریافت میکنید، از فهرست حذف کنید.

یک روش آسان برای تهیه لیست خواسته ها این است که آن را به چند دسته تقسیم کنید: سلامت و بدن، حرفه و شغل، پول و روابط، خواسته های شخصی و چیزهای مادی. بعد فقط چیزهایی را که میخواهید، به هر دسته اضافه کنید. وقتی خواسته هایتان مشخص شد، به شیوه تغییر زندگی توسط قدرت جادویی، جهت مشخصی میدهید و آماده شروع مهیج ترین و شورانگیزترین ماجراجویی عمرتان هستید.

(ادامه ی این آموزش رو در جلسه ی بعد دنبال کنید؛ لطفا سوالات مربوطه خودتون رو از طریق آی دی زیر با ما در میون بذارید. با تشکر، گروه آموزشی آرزم.)

آی دی پشتیبانی در تلگرام : mahdi_arazm@

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهارده + 6 =